Carhartt

carhartt-przeceny

Carhartt to marka odzieżowa zajmująca się produkcją odzieży wytrzymałej, uniwersalnej i przede wszystkim o niebanalnym wyglądzie. Początki firmy sięgają końca XIX wieku, kiedy to Hamilton Carhartt postanowił założyć firmę odzieżową. Było to w 1889 roku.

Początki marki Carhartt.

Początkowo firma produkowała odzież przeznaczoną dla robotników – były to więc spodnie, kombinezony oraz ogrodniczki. Najważniejszą cechą ubrań Carhartt była niezwykła wytrzymałość na szkodliwe warunki – te ubrania dawały ochronę nawet przed ogniem. Dzięki temu, sława nadeszła dość szybko, a firma rozwijała się nadal, poszerzając z czasem swój asortyment.

Carhartt dziś.

Aktualnie w ofercie znajdziemy odzież zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Wytrzymałość tkanin i szycia nie zmieniła się przez lata, za to ubrania zyskały nowy design – nieco sportowy, jednak nadal na tyle uniwersalny, że bez problemu łączyć można je z innymi, ulubionymi elementami garderoby. Klasa, styl, wytrzymałość i niebanalność – to wszystko zyskasz dzięki kolekcjom Carhartt.

Share this post
.