Circa

Circa to marka zajmująca się produkcją odzieży oraz obuwia, dedykowanych osobom aktywnym, związanym przede wszystkim ze światem skateboardingu. Nazwę zapisać można także jako C1RC A oraz C1rca – wszystkie trzy pisownie są poprawne i oznaczają tą samą markę. Działalność firmy rozpoczęła się w 1999 roku, a swoją siedzibę ma ona w San Clemente w Kaliforni.

Co oferuje Circa?

Wśród asortymentu znajdziemy buty i odzież wykonane z najwyższej jakości materiałów, wygodne i wytrzymałe. Firma dba także o to, by fasony były uniwersalne i ponadczasowe, zaś produkty użyteczne były na wiele okazji. Głównym asortymentem firmy jest obuwie, jednak w ofercie znajdują się także ubrania, czapki oraz akcesoria sportowe.

Co wyróżnia markę?

Dzięki dbałości o szczegóły, wygodę i najwyższą jakość materiałów swoich produktów, firma sukcesywnie znajduje nowych miłośników – zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Ciekawe fasony, dobrze zgrana kolorystyka, a także szyk i elegancja sprawiają, że po produkty Circa ludzie sięgają z przyjemnością, a firma rozszerza stale swoją działalność.

Share this post
.