Crooks & Castels

Crooks & Castels to wyjątkowa marka – główną ideą jej istnienia jest nieszablonowość i odważne pomysły, których realizacji chętnie się podejmuje. Czym w przypadku marki odzieżowej może być szalony pomysł? Twórcy marki Crooks & Castels, nim podjęli się projektowania własnej linii ubrań, chętnie podpatrywali szemrane towarzystwo – stąd też w nazwie słowo „crooks”, które oznacza ni mniej ni więcej niż oszusta i krętacza. Styl ten umiejętnie połączony został z tym, jaki reprezentowali bogacze, którzy fortuny dorobili się właśnie na ciemnych interesach – stąd drugi człon nazwy.

Znaki szczególne marki.

Charakter ubrań Crooks & Castels jest więc umiejętnym połączeniem tych dwóch stylów, przełożonym na potrzeby i zasady współczesnej mody, aktualnych trendów oraz zmian w krojach i motywach.

Crooks & Castels dziś!

Pomimo dużej elastyczności, firma po dziś dzień została wierna swej początkowej idei. Crooks & Castels to marka ceniona zarówno przez ekspertów światowej mody, jak i konsumentów – to ubrania pełne charakteru i charyzmy, które towarzyszyć będą Ci na co dzień.

Share this post
.