Dickies

dickies-przeceny

Dickies to marka, która na rynku obecna jest już przeszło dziewięć stuleci – po dziś dzień cieszy się niezmiennie dobrą opinią, a rzesze jej sympatyków rośnie z każdą chwilą. Dickies to odzież z charakterem, dedykowana osobom o niezłomnym duchu. Początkowo firma zajmowała się produkcją odzieży roboczej – nie byle jakiej jednak, bowiem solidnej, wygodnej i niezawodnej.

Dla kogo ubrania?

Odbiorcami byli więc przedstawiciele takich zawodów, jak mechanicy, budowlańcy czy spawacze.Z czasem jednak popularność marki zaczęła rosnąć, na co zareagowała rozszerzeniem asortymentu. W ofercie pojawiły się więc kolekcje przeznaczone także do noszenia poza pracą – najważniejszą zasadą także była wygoda i wysoka jakość.

Dickies dzisiaj.

Uznanie dla firmy nie maleje po dziś dzień – obecnie po ubrania Dickies sięgają najczęściej mężczyźni o silnych charakterach i jasno sprecyzowanych oczekiwaniach wobec życia. Znakiem rozpoznawczym Dickies jest dobry materiał oraz wyjątkowo staranne wykonanie. W ofercie znajdują się obecnie także kolekcje przeznaczone dla kobiet.

Share this post
.