Etnies

etnies-przeceny

Etnies to marka wyjątkowa – zupełnie zrewolucjonizowała ona bowiem obuwie do jazdy na deskorolce. Początki jej istnienia sięgają aż 1986 roku i mają korzenie we Francji. Szybko zdobyła popularność swoimi nowatorskimi pomysłami – od lat nieustannie dostarcza niebanalnych pomysłów na ubrania, obuwie oraz akcesoria dla fanów sportów akcji.

Jak powstała marka?

Za pomysłem stworzenia marki o takim kierunku rozwoju stoi zapalony miłośnik jazdy na deskorolce Pierre Andre Senuzergues. Jego dziecko, jakim jest właśnie marka Etnies, to obecnie ikona świata skateboardu. Obuwie tej firmy łączy w sobie cechy nowoczesnej, eleganckiej mody, jak i niezwykłej wytrzymałości i trwałości.

Etnies dziś.

Sukces marki Etnies rozwija się w najlepsze w ponad 70 krajach, a produkty znajdują coraz większe rzesze sympatyków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma poszerzyła swój asortyment o odzież i akcesoria – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie są nie tylko niezwykle stylowe, ale także wygodne i gwarantują najwyższe bezpieczeństwo.

Share this post
.