Globe

Globe to firma niemal rodzinna – założona została w 1985 roku, przez trzech braci. Marka Globe powstała w Australii, a zajmuje się produkcją odzieży i obuwia, zaprojektowanego przede wszystkim z myślą o miłośnikach jazdy na desce. Produkty firmy sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie, zaś biura mieszczą się w Melbourne w Australii.

Globe to dbałość o najmniejszy detal.

Firma tworzy najwyższej jakości odzież i obuwie, dedykowane miłośnikom jazdy na deskorolce, a także podobnych sportów. W produkcji stawia przede wszystkim na innowacyjność, wygodę oraz niezawodność. Projektanci ubrań i butów Globe dbają przede wszystkim o stabilność i najwyższe bezpieczeństwo użytkowania w każdej sytuacji.

Co oferuje marka Globe?

W asortymencie Globe znajdziesz buty, spodnie, kurtki, czapki oraz inne akcesoria, dzięki którym dopełnisz swojej stylizacji w niezwykły sposób. To właśnie wygląd i dodatki mówią o nas najwięcej – bądź więc wyrazisty wszędzie tam, gdzie się pojawisz, a swoim wyglądem określaj bez słów to, kim jesteś i co kochasz. Produkty marki Globe to nowoczesny design, nieustanny rozwój, a także wygoda i elegancja w każdym calu.

Share this post
.