Herschel

Herschel to marka, pod nazwą której na rynku pojawiają się produkty niezwykłe. Swoją unikalność zawdzięczają łączeniu niebanalnych i odważnych pomysłów. Nazwa firmy także nie jest przypadkowa – na początku XX wieku w wiosce o takiej właśnie nazwie osiedlił się Peter Alexander Cormack. Kilkadziesiąt lat później, dwaj bracia o tym samym nazwisku wpadli na pomysł stworzenia własnej marki – jako nazwa posłużyła im właśnie miejscowość osiedlenia się ich przodka.

Wyjątkowe produkty Herschel.

Od samego początku firma zajmowała się tworzeniem niebanalnych dodatków, jakimi były plecami i torby. Firma założona została w 2009 roku i od samego początku starała się tworzyć produkty takie, by zadowoleni byli z nich nowocześni i wymagający klienci. Najważniejszym elementem do spełnienia była wygoda, nowoczesny i elegancki styl, a także wysoka jakość i wytrzymałość produktów, tworzonych w wielkomiejskim stylu.

Zabawa stylem.

Równie ważna jest dbałość o szczegóły – to od nich zależy przecież ostateczny efekt. Plecaki i torby Herschel cechują się więc nie tylko wysoką jakością, ale także niebanalnymi pomysłami – projektanci bawią się stylem i wzorami, a efekt końcowy zawsze jest zaskakujący.

Share this post
.