KangaROOS

KangaROOS to marka, która opanowała świat obuwia. Firma założona została u schyłku lat 70 – tych w USA przez zapalonego miłośnika biegania – Roberta Gamma. Wszyscy wiemy, jak ważna jest wygoda podczas biegu – zasadą największego komfortu kierował się właśnie twórca marki.

Wyjątkowa kieszonka

Tym, co najbardziej charakterystyczne dla obuwia KangaROOS jest mała kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Pomysł ten przyjął się bardzo dobrze i ze Stanów szybko rozprzestrzenił się dosłownie na cały świat. Charakterystyczna kieszonka w bucie to nieodłączny atrybut marki – tak jak nazwa, tak i kieszonka nawiązuje do kangurów, które mają przecież torbę – kieszonkę.

Ponadczasowy komfort

Potencjał firmy spowodował, iż na dzień dzisiejszy jest to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych marek obuwia – dystrybucja produktów odbywa się do 30 krajów całego świata. Tajemnica sukcesu tkwi w nowoczesnym designie, niebanalnym stylu, a także bogatej ofercie obuwia zarówno modnego, jak i wygodnego i niezwykle uniwersalnego. To wysmakowane połączenie mody lifestylowej i funkcjonalności.

Share this post
.