Karl Kani

Karl Kani to ulubiona marka wśród miłośników hiphopu. Powstała w 1989 roku z inicjatywy Carla Williamsa. Inspiracją dla stworzenia marki dedykowanej środowisku hip-hopu była oczywiście fascynacja tą muzyką.

Kierunek HipHop

Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania twórcy, bowiem świeże spojrzenie na modę i styl uliczny spowodowało, iż ubrania tej marki zaczęły rozchodzić się dosłownie jak świeże bułeczki. Ludzie cieszyli się, iż powstała w końcu marka, która w tak lekki i przyjemny sposób wyraża styl życia. Marka Karl Kani to producent ubrań z najwyższej jakości naturalnych tkanin, które gwarantują swobodę i komfort noszenia. Jednocześnie ubrania jasno wskazują na światopogląd i zainteresowania użytkownika.

Projektant samouk 

Ciekawości dodaje fakt, iż założyciel firmy nigdy nie uczył się krawiectwa, a ubrania zaczął projektować w warsztacie swojego ojca już w wieku 16 lat – lata dążenia do doskonałości zaowocowały niebywałym sukcesem, a marka po dziś dzień cieszy się niegasnącą popularnością wśród miłośników streetstyle’u.

Share this post
.