Levi’s

levis-przeceny

Levi’s to marka, dzięki której jeans stał się ponadczasowy. Kurtki, spodnie i koszule Levi’s powstają od ponad 150 lat, a ich popularność nie maleje.

Jak się zaczęło?

Marka Levi’s założona została Leviego Straussa w 1853 roku w San Francisco. Na początku firma zajmowała się produkcją jeansowych kombinezonów przeznaczonych dla amerykańskich pracowników. Z czasem oferta marki rozwijała się, a jeans stawał się coraz popularniejszy na ulicach amerykańskich miast. Na początku XX wieku Levi’s zaczął produkować nowoczesne fasony jeansów, które stały się prawdziwym hitem wśród celebrytów oraz wielbicieli mody na całym świecie.

Levi’s dziś

Dziś Levi’s to najpopularniejsza marka zajmująca się produkcją ubrań jeansowych na świecie. Jej logiem sygnowane są już nie tylko ubrania z tego tworzywa. W asortymencie Levi’sa znajdziemy bawełniane T-shirty, puchowe kurtki, torby, czy buty. Wciąż jednak największą furorę robią jeansy, których wybór jest przeogromny w sklepach Levi’sa na całym świecie. Produkty tej marki to nie tylko ponadczasowy styl, ale również świetna jakość, która nie zmienia się od lat.

Share this post
.