LRG

LRG to lider w świecie mody dla młodych ludzi. Marka w założeniu stara się trafić w gusta niszowych odbiorców – specyficznych grup i rozmaitych subkultur, które w popularnych sklepach odzieżowych na próżno szukają odzieży niebanalnej i nie produkowanej dla mas.

LRG gwarancja stylu

Marka LRG stawia więc na unikalny styl i nowości w ofercie dla młodzieży, która chce poczuć się wyjątkowa. Firma założona została w Kalifornii przed Roberta i Jonasa Bevacqua Wrighta i od początku swej działalności zajmuje się produkcją odzieży i akcesoriów dla młodych mężczyzn. Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o akcesoria elektroniczne i sprzęt sportowy (z uwzględnieniem sprzętu outdoorowego).

Kierunek – młodzież!

Produkcja odzieży to jedna z gałęzi działalności firmy – druga kwestia to ogromne zaangażowanie w promocję niezależnych artystów, zarówno ze świata muzyki, jak i sztuki. Na dzień dzisiejszy firma należy do czołówki najszybciej rozwijających się marek na rynku odzieży młodzieżowej, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Coraz większą popularność zdobywa także w Polsce.

Share this post
.