New Era

NEW-era-przeceny

New Era to marka, której nazwa idealnie oddaje ideę, jaką firma się kieruje. New Era to czapki z daszkiem – nie takie jednak, jakie każdego dnia możesz zobaczyć na ulicy. To czapki wyjątkowe, oddające Twój charakter, zdradzające styl życia i pasje. To czapki dla ludzi aktywnych, charyzmatycznych, mających jasno sprecyzowane oczekiwania wobec życia.

Wyraź siebie czapką New Era.

Swobodny styl i elegancja, wytrzymałość i niebanalne wzornictwo – to wszystko sprawia, że pojęcie czapli zyskuje zupełnie nowe znaczenie. To właśnie swoim wyglądem i sposobem ubierania formułujemy przekaz dla świata o tym, kim jesteśmy i co kochamy – dzięki marce New Era staje się to jeszcze łatwiejsze.

New Era stworzona z pasji.

New Era to wyjątkowa marka, szczególnie dla ludzi młodych, dla których najważniejsza jest wolność i możliwość oddania się w pełni swoim pasjom. W asortymencie marki znajdziemy czapki o różnych kolorach i fasonach, idealne dla miłośników skateboardingu, koszykówki, ale także muzyków. To właśnie New Era jest prekursorem słynnych dziś full cap’ów.

Share this post
.