Quiksilver

quiksilver-przeceny
Quicksilver jest marką niezwykłą, bowiem zupełnie niebanalną. Dedykowana jest wszystkim tym, którzy mają w sobie młodego i aktywnego ducha. Marka zainspirowała się tradycją skateboard’ową, a aktualnie jest wiodącą firmą produkującą odzież i akcesoria dla wszystkich fanów jazdy na deskorolce, snowboardzie i uprawiających sufring.

Wieloletnia tradycja

Jej korzenie sięgają 1969 roku, kiedy to została założona z inicjatywy dwóch miłośników surfingu – Alana Greena oraz Johna Lawa. Szybko odniosła sukces, a dziś jest ulubioną marką na całym świecie – chętnie sięgają po nią miłośnicy sportów ekstremalnych.

Co wyróżnia firmę na tle innych?

To wysmakowana mieszanka mody ulicznej z vintage. Kolekcje tworzone są z myślą o wszystkich – kobietach i mężczyznach, a także dzieciach. Wszystkie produkty cechują się najwyższą wygodą użytkowania, a także krojami, które są uniwersalne na wiele okazji. Marka dba także o najwyższą jakość materiałów użytych do produkcji, jak również dopracowuje najdrobniejsze nawet szczegóły – to wszystko składa się na zasłużony sukces.

Share this post
.