Roxy

Roxy to marka odzieżowa dla młodych kobiet, która obecnie wiedzie prym na rynku mody snowboardowej i surfingowej. Na rynku pojawiła się jako młodsza siostra marki Quicksilver, w 1991 roku w Kaliforni. Zainspirowała się ona linią mody kąpielowej dla kobiet i wystartowała z linią damskiej kolekcji dla aktywnych. Był to strzał w dziesiątkę, a firma zaczęła się dynamicznie rozwijać.

Rozwój marki Roxy

W ciągu kolejnych lat szybko zaczęły pojawiać się kolejne linie przeznaczone wyłącznie dla kobiet – odzież sportowa i zimowa, a niedługo uzupełniona została o kolekcje dla dziewcząt między 7 a 16 rokiem życia. Aktualnie istnieją także linie dla małych dzieci. Kolekcje przeznaczone są dla młodych kobiet – aktywnych, odważnych, lubiących bawić się stylem i spontanicznych w życiu.

Styl i komfort

W kolekcjach marki coś dla siebie znajdą panie poszukujące eleganckich rozwiązań dla aktywnego trybu życia. Wśród asortymentu dominują żywe i odważne kolory, niebanalne fasony a także perfekcyjne dopracowane szczegóły. Wszystkie ubrania i dodatki są niezwykle funkcjonalne oraz wytrzymałe.

Share this post
.