Starter

Starter to firma zajmująca się produkcją ubrań i dodatków sportowych, takich jak koszulki, czapki czy bluzy. To firma wyjątkowa – jej produkty z uwielbieniem noszą bowiem najbardziej znane i wpływowe osobistości ze świata sportu: zarówno sami sportowcy, jak i ich trenerzy, a także gwiazdy muzyki i filmu.

Precyzja i kunszt

Logo firmy, znajdujące się na każdym elemencie odzieży, jest starannie wykonane i haftowane – stanowi to pieczęć autentyczności produktu. Firma Starter Black Label to wręcz pionier w świecie zarówno odzieży sportowej, jak i akcesoriów z innych dziedzin: mody streetwearowej i świata popkultury.

Co oferuje marka?

W ofercie tej firmy, znanej na całym świecie, znajdziemy ogromną kolekcję nakryć głowy, a także mody sportowej: zarówno dla kobiet i mężczyzn, a także dzieci. Starter oferuje największy wybór najnowszych Snapbacków, czapek zimowych i z daszkiem, kapeluszy, ale także T-shirtów, bluz, spodni oraz kurtek. Starter oferuje także licencjonowane nakrycia głowy oraz ubrania z Parental Advisory, Looney Tunes, Kosmiczny Mecz, Batman oraz MTV.

Share this post
.