The North Face

The North Face – nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o tej marce. To jedna z najbardziej znanych i lubianych firm, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Założona została już w 1968 roku w San Francisco w Kalifornii, jako firma produkująca odzież do górskich wędrówek. Po kilku latach od powstania, zaprezentowane zostały pierwsze kolekcje, które szybko stały się hitem – niesłabnącym zresztą po dziś dzień.
Od samego początku istnienia firmy, największy nacisk kładziono na najwyższą jakość materiałów i wykonania, a także na najmniejsze nawet szczegóły. Dzięki temu marka przez cały czas kojarzona jest pozytywnie.

Patent na wyłączność

Czym jeszcze wyróżnia się na tle innych? The North Face nieustannie stara się rozwijać używane przy produkcji technologie, a także tworzyć rozwiązania jak najbardziej indywidualne. Na niektóre patenty firma ma wyłączność, dzięki czemu cieszy się jeszcze większą popularnością i uznaniem.

Nieustanny rozwój marki

Nieustanny rozwój realizuje także poprzez ciągłe rozszerzanie asortymentu – działalność rozpoczynała jako producent ubrań wspinaczkowych, dziś zaś oferuje także akcesoria górskie, a nawet odzież i obuwie do codziennego użytku.

Share this post
.