Timberland

Timberland to marka, którą znają chyba wszyscy, w dodatku na całym świecie. To producent butów, ubrań oraz akcesoriów najwyższej jakości, dedykowanych przede wszystkim ludziom aktywnym. Marka kojarzona jest jednak przede wszystkim z obuwiem, które dzięki solidności wykonania, charakterystycznym krojom, a także niezwykłej wygodzie, rozpoznawalne są z daleka.

Priorytety firmy

Filozofia firmy nie zmieniła się od początku jej istnienia – od powstania po dziś dzień buty produkowane są ze skóry najlepszej jakości, zaś charakterystyczny żółty kolor pozwala na odróżnienie ich od wszystkich innych marek na pierwszy rzut oka. W produkcji obuwia Timberland najważniejszym elementem jest ręcznie szyta konstrukcja – to właśnie dzięki niej obuwie jest tak trwałe i wygodne. 

Komfort i styl dla każdego

Początkowo najchętniej sięgali po nie zapaleni miłośnicy wspinaczek oraz eksplorowania trudnych terenów – jednak z czasem buty Timberland zyskały powodzenie wśród ludzi niezwiązanych z żadnym sportem, a używających ich na co dzień, o każdej porze roku.

Share this post
.